Stuff Healthy Drinks & Design Bar – Moda

Herkese merhaba! Bugün günümüzde oldukça yaygın olan sağlıklı içeceklerden bahsedeceğiz size. Moda’nın 2. Evimiz olduğundan az çok bahsetmiştik. Şimdi yeni gözdemizi söylemeden olmaz; Stuff! Yazın serinlemek için bir yandan da sağlıklı beslenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Hiçbir katkı madde kullanmadan hazırladıkları smoothielerinin hepsi birbirinden lezzetli.

Buranın sahibi Rüya Hanım da pek tatlı, bize kendi fikri olduğundan, menülerindeki karışımları kendileri deneyerek oluşturduğundan bahsetti. Bizim tercihimiz armut, süt, yulaf ezmesi, tarçın ve hindistan cevizinden olan Coco Jambo ve yeşil çay, limon, ıspanak ve yeşil üzümden olan Temel Reis’ten yana oldu. Tahmin edersiniz ki iki karışımı da çok sevdik. Ispanağa aklınız takılmasın,tadı asla gelmiyor! 🙂 Boyları da bir hayli büyük olan bu karışımların fiyat aralığı 13₺-15₺ arası değişiyor.

Bir güzel haber daha! İçeceğinizi Oturup keyifle yudumlayacağınız gibi, Moda’nın eşsiz sokaklarında dolaşarak da içebilirsiniz! Bizim sağlıklı yeme-içmeye yöneldiğimiz şu dönemlerde favorilerimiz arasına giren bu mekana siz de arayış içerisindeyseniz bir bakabilirsiniz.  Bir başka yazıda görüşmek üzere!

Nasıl Gidilir?

Stuff Healthy Drinks İstanbul’da Kadıköy/Moda’da yer alıyor. Gitmek için Kadıköy’de tramvaya binip Moda İlköğretim Okulu durağında inebilirsiniz. Moda İlköğretim Okulunundan aşağı doğru yürüdüğünüzde Stuff Healthy Drinks & Design Bar sol tarafta karşınıza çıkacak.

Adres: Caferaga Mahallesi, Ruşenağa Sokak, Yonca Apartmanı,No:14/B, 34710 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0 (216) 338 66 84

Arama Kelimeleri: stuff nerde, stuff, stuff caferağa, stuff kadıköy, stuff moda, sağlıklı içecek, sağlıklı içecekler, diyet içecekleri, modada gidilecek mekanlar, kadıköyde gidilecek mekanlar, modada nereye gidilir, caferağada nereye gidilir, caferağa mekanlar, mekan yorumları, gezgingencler, stuff menü, stuff fiyatlar, stuff nasıl gidilir.

One thought on “Stuff Healthy Drinks & Design Bar – Moda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir